Školní set BAAGL Ergo Batman Storm aktovka + penál + sáček a vak na záda zdarma

Objem:19 l
Reflexní prvky: ano
Výrobce:Baagl

Školní aktovka Baagl Ergo Batman Storm je vhodná od 1. třídy ZŠ, doporučujeme pouze vyšším prvňáčkům, případně starším dětem. Aktovka je vhodná pro děti nad 130cm. Třídílný set obsahuje aktovku, jenopatrový penál a sáček na cvičky.

Výhodou aktovky je kvalitní magnetické zapínání Fidlock a elastický úchyt na penál z vnitřní strany klopy aktovky. Školák tak ušetří místo v aktovce, když je potřeba.

Podrobný popis:

• školní aktovka ERGO s vyztuženým tělem
  • posuvný zádový systém ERGO ADJUSTABLE SYSTEM umožňuje nastavení optimální polohy vzhledem k výšce dítěte
  • plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě
  • kvalitní magnetické zapínání Fidlock - k otevření aktovky stačí pouze otočit přezku, uzavření díky magnetickému systému probíhá automaticky bez nutnosti manuálního zapínání
  • izolovaná přední kapsa na svačinový box
  • dvě symetrické kapsy na bocích aktovky pro láhev na pití
  • uvnitř aktovky je průhledná kapsa s rozvrhem a vnitřní organizér umožňující rovnoměrné rozložení hmotnosti
  • lehká vyztužená konstrukce a pevné dno drží stabilní tvar aktovky
  • tělo aktovky je vyrobené z pevného voděodolného materiálu
  • řada reflexních prvků zajistí bezpečnost dítěte
  • aktovka je vybavena trendy přívěskem
  • testováno a certifikováno v akreditované zkušební laboratoři
  • český design

Rozměry: 39 x 27 x 17 cm
Materiál: 100% polyester
Hmotnost: 1 200 g
Objem: 19 l
Nosnost: 6 kg

Penál
Školní penál se dvěmi klopami, prázdný. Obsahuje 25 gumových poutek pro úschovu psacích potřeb a 5 širších gumových poutek pro další školní potřeby (guma, ořezávátko, pravítko). Na rubu klopy průhledná folie pro založení rozvrhu hodin.
Rozměry: 20,5 x 13,5 x 4,5 cm

Sáček na cvičky
Sáček na obuv či jiné drobnosti pro volnočasové aktivity. Je vyroben z pevného omyvatelného materiálu. Zdrhování pomocí pevných tkanic, které zároveň umožňují nošení na zádech.
Rozměry: 42 x 34 cm

Výrobce: Presco Group